+371 29481150 dace.rolava@gmail.com
Select Page

Konsultācījas

Hipnopsihoterapijas speciālista konsultācija ir laiks, kuru varat veltīt tam, lai saņemtu profesionālu atbalstu dažādu problēmu risināšanā un gala rezultātā savā dzīvē panāktu vēlamās pārmaiņas gan personiskā rakstura problēmās, gan pāru un ģimenes attiecībās, gan bērnu uzvedībā, saskarsmē un ne tikai. Konsultācijās gūsiet profesionāļa padomus un pierādījumu tam, ka konstruktīvs individuālais darbs spēj sniegt ievērojamus rezultātus.
 Hipnopsihoterapijas speciālista konsultācija Jums sniegs palīdzību un palīdzēs risināt šādas dzīves situācijas:
* Ģimenes un bērnu problēmas. Konflikti bērnu starpā, problēmas ar bērniem, paaudžu konflikti, pusaudžu konflikti ģimenē vai skolā. Vecāku un bērnu izpratnes veidošana, palīdzība vecākiem izprast bērnu mērķus un palīdzēt viņiem realizēties. Attīstīt bērniem koncentrēšanās spējas. Atrisināt uzvedības problēmas, mācīšanās problēmas lasīšanā, matemātikā.
* Palīdzēs emocionālo traucējumu gadījumos.
* Baiļu, fobiju un trauksmju gadījumos. Jau esošu fobiju dzēšana un baiļu mazināšana. Piemēram – bailes no augstuma, no suņiem, zirnekļiem. Bailes no iepriekš piedzīvotā, kā arī bailes pēc kāda negadījuma.
* Atbrīvoties no atkarībām (dators, internets, alkohols, azartspēles). Ja cilvēks saviem spēkiem nespēj atbrīvoties no minētajām atkarībām, tas var novest pie sociālās izolācijas, depresijas, sagraut ģimeni, radīt naudas, veselības vai darba zaudējumu.
* Vientulības problēmu izzināšana un izpratne.
* Cilvēka saskarsmes iemaņu analīze, problēmas atrašana un pārvarēšana. Saskarsmes grūtību risināšana jebkurā vecuma posmā.
* Palīdzība iekšējā diskomforta mazināšanā. Mērķu izvirzīšana vientulības mazināšanai.
* Pašnovērtējuma, komunikācijas pacelšana un nostiprināšana.
* Personības, emocionālā stāvokļa, saskarsmes iemaņu izpēte, analīze, resursu apzināšanās.
* Pāru attiecības. Savstarpējās nesaprašanās, konflikti, šķiršanās, jaunu attiecību veidošana, sānsoļi attiecībās. Palīdzība attiecību stabilizēšanā un pilnveidošanā. Pāru psiholoģiskās saderības noteikšana un iespējamā attiecību nākotnes prognozēšana.
* Sagatavošanās eksāmeniem. Atbrīvošanās no bailēm pirms eksāmena un stresa eksāmena laikā.
* Pusaudžu konsultēšana dažādos aktuālos problēmjautājumos. Palīdzība pašvērtējuma jautājumos, attiecības ar vienaudžiem, pusaudžu identitātes apzināšanās, attiecības ar vecākiem, kā arī pretējo dzimumu, emocionālā un fiziskā patstāvība, kā arī citi svarīgi individuāli jautājumi.
* Stress un izdegšanas sindroms. Stresa un izdegšanas sindromu gadījumos konsultācijā iespējams analizēt problēmsituācijas, izprast to cēloņus un rast sevī resursus attiecīgajās situācijas veidot risinājuma modeli.